Коростишівська окружна прокуратура повідомляє

У понеділок, 31 травня, у Коростишівській окружній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів під головуванням керівника окружної прокуратури Ігоря Гнідого, на якій обговорено стан протидії кримінальній протиправності, забезпечення законності та правопорядку на території яка перебуває під юрисдикцією окружної прокуратури. У нараді взяли участь і виступили голова Житомирської районної адміністрації, виконувач обов’язків начальника Житомирського РВ УСБУ в Житомирській області, також на нараду були запрошені голови ОТГ.

Також у нараді взяли участь перший заступник та заступник керівника окружної прокуратури, начальники відділів  окружної прокуратури.

Відкриваючи нараду, керівник окружної прокуратури Ігор Гнідий підкреслив, що скоординована робота правоохоронців є запорукою забезпечення дотримання конституційних прав громадян та захисту інтересів держави від злочинних посягань, і результати спільної роботи правоохоронних органів поточного року засвідчують наявність низки позитивних тенденцій.

Зокрема, загальний рівень злочинності в окружній прокуратурі знизився на 17,5%. Загалом в області кількість зареєстрованих у ЄРДР заяв і повідомлень зменшилася на – 18,1%.

Більш як наполовину з 32 до 14 або на 56%  у адміністративно-територіальних одиницях Коростишівської окружної прокуратури  зменшилася кількість особливо тяжких злочинів.

Статистично, на чверть зменшилась кількість кримінальних правопорушень проти власності.

Число викритих злочинів проти довкілля  збільшилось на  47,4%   (з 19 до 28,  з них 1 кримінальний проступок та 27 злочинів.

З облікованих злочинів вказаної категорії збільшилась кількість правопорушень щодо незаконної порубки лісу (ст.246 КК України) 7 проти 4, або + 75%.

Протягом 4 місяців 2021 року у сфері корупції до суду направлено 4 кримінальні провадження.

Разом з цим, керівник окружної прокуратури зосередив увагу присутніх безпосередньо на тих питаннях, що потребують активізації спільних зусиль.

Зокрема, потребує посилення протидія кримінальним правопорушенням, у сфері земельних правовідносин,  охорони навколишнього природнього середовища, бюджетній системі, у сфері охорони та використання надр, тощо.

«Попри певну активізацію, потребує більшої системності робота правоохоронців на пріоритетних напрямах, особливо у сфері протидії корупційним явищам, викриття злочинних схем у бюджетній системі, зокрема, у сфері державних закупівель», – наголосив Ігор Гнідий.

Серед спільних невідкладних завдань керівник окружної прокуратури назвав і викриття організованих злочинних груп на пріоритетних напрямах.

На нараді також виступив заступник керівника окружної прокуратури Юрій Янчук, який зупинився на детальнішому аналізі стану протидії кримінальній протиправності, забезпечення законності та правопорядку на території яка перебуває під юрисдикцією окружної прокуратури.

Координаційна нарада керівників правоохоронних органів окружної прокуратури відбулася у форматі конструктивного діалогу, учасниками висловлені конкретні пропозиції, які будуть враховані у спільних скоординованих заходах, спрямованих на досягнення конкретних результатів з посилення стану протидії злочинності на території яка перебуває під юрисдикцією окружної прокуратури.

 Коростишівська окружна прокуратура                     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *