Валаш Оксана Михайлівна: Вони заслуговують пошани

Народилася Оксана Валаш 26 червня 1969 року в с.Городське Коростишівського району. Навчалася у Державній агроекологічній академії України, за спеціальністю економіст-бухгалтер.

Свою трудову діяльність Оксана Валаш розпочинала головним бухгалтером у місцевому радгоспі. З 2005 року працювала в сільській раді бухгалтером. В 2010 році обрана сільським головою, в подальшому в.о.статости Городського старостинського округу Старосілецької ОТГ.

Оксана Михайлівна завжди приймає активну участь у житті громади й велику увагу приділяє розвитку соціально-економічній сфері. За її сприянням відновлено освітлення населених пунктів, встановлено вузли обліку електричної енергії, підключено нові потужні ліхтарі, встановлено в’їзні знаки, дитячі майданчики, облаштовані зупинки  громадського транспорту, огороджено кладовище, організовано встановлення хреста в селі Новогородське, проведено благоустрій біля дошкільного навчального закладу, клубу, сільської ради, організовано будівництво церкви в с.Городське.

Городською сільською радою, за сприяння сільського голови Оксани Валаш постійно надавалися субвенції районному бюджету для утримання установ Городської сільської ради (дитячого садка, школи, клубу, бібліотеки, ФАПу) та для потреб району (лікарні, поліклініки, пожежної частини та поліції).

За свою роботу Оксана Михайлівна має значну кількість нагород та подяк, серед яких подяки, грамоти та дипломи Коростишівської районної ради та Коростишівської райдержадміністрації, подяки Житомирської ОДА, свідоцтво Житомирської обласної ради «Друге місце за підсумками обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан і благоустрій території». Користується заслуженим авторитетом серед жителів громади та району.

У 2017 році Валаш Оксану Михайлівну нагороджено Почесною відзнакою «За заслуги перед Коростишівським районом» та її ім’я внесено до Книги пошани Коростишівського району.

Джерело: Книга пошани Коростишівського району

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *