Більше 90 тисяч жителів Житомирщини можуть звернутися до Коростишівського відділення екстреної медичної допомоги

У рамках реалізації в Житомирській області програми Президента «Велике будівництво» у КНП “Коростишівській центральній районній лікарні ім. Д.І. Потєхіна” Коростишівської міської ради реконструйовано відділення екстреної медичної допомоги, урочисте відкриття якого, як ми уже повідомляли, відбулося 07 червня.

Відділення екстреної медичної допомоги Коростишівської ЦРЛ ім. Д.І. Потєхіна — один із опорних закладів охорони здоров’я в області, який обслуговує більш ніж 90 тисяч населення Житомирського району та прилеглих громад.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, реконструкція відділення екстреної меддопомоги тривала майже пів року, під час якої підрядники повністю осучаснили старі приміщення.

У приймальному відділенні зроблено 4 входи, два з яких оснащені двостороннім пандусом. До послуг пацієнтів, що звертаються самостійно, одразу на вході розташована реєстратура. Поруч – оглядовий кабінет, пункт забору аналізів і процедурна.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала понад 11 мільйонів гривень. Фінансування робіт відбулося за кошти державного бюджету, співфінансування з місцевих бюджетів та із залученням власних коштів медичного закладу.

Так, за кошти державного бюджету закуплено усю необхідну медичну техніку в розмірі майже 20 мільйонів гривень.

https://korostyshiv-rada.gov.ua/novyny/1874-velike-budivnitstvo-bilshe-90-tisyach-zhiteliv-zhitomirskogo-rajonu-mozhut-zvernutisya-do-rekonstrujovanogo-viddilennya-ekstrenoji-medichnoji-dopomogi-u-korostishevi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *