Коростишівська учениця здобула срібло на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15

На Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 українська збірна виборола перші 38 медалей: 14 золотих, 16 срібних та 8 бронзових медалей за підсумками другого змагального дня.

Найбільше медалей здобули наші школярі у плаванні. Українські спортсмени завоювали 12 нагород – 3 золоті, 7 срібних, 2 бронзові. Також школярі продемонстрували високу майстерність у тхеквондо. У цьому виді спорту здобуто 4 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медаль.

У спортивному орієнтуванні маємо повний комплект нагород – 1 золото, 1 срібло та 1 бронза.  На середній дистанції у змаганнях дівчат Катерина Кропивницька здобула срібло.

Згадаймо, перші Всесвітні учнівські спортивні ігри U15, які проходять у Белграді (Республіка Сербія), триватимуть до 19 вересня. І Катерина Кропивницька,  учениця ліцею № 2 ім. Дарбіняна Коростишівської міської ради – одна із трьох учнів навчальних закладів, що представляють Житомирську область.

А також, нагадуємо про Коростишівського випускника Костянтина Савчука, випускника Коростишівського ліцею №2, срібного призера Міжнародної олімпіади з інформатики.

Коростишівська громада пишається своєю молоддю та вітає з перемогою!

Підписуйся на наш YouTube-канал: Коростишівське радіо

та групу в Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо

Дякуємо, що Ви з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *