“Допоможіть! Нам немає більше до кого звернутися!”: Дзвінок коростишівської мами з Італії

«Благаю! Допоможіть! Не залишайте нас у біді!» – до редакції КП «Коростишівське радіо» з Італії знову зателефонувала  коростишівка Ольга Кукало, мама маленького Сашка, життя якого свого часу врятували італійські лікарі.

Тоді молода матуся, мешканка міста Коростишева, звернулася до редакції радіомовлення з проханням допомогти врятувати життя її п’ятимісячного сина, який терміново потребував операції за діагнозом: міліарна атрезія, міліарний цироз печінки. На операцію потрібно було більше 2-х мільйонів гривень, що було не під силу звичайній сім’ї.

Клич матері про допомогу зі сторінок редакції “Коростишівське радіо” швидко поширювався на інтернет-платформі. Не тільки коростишівці, а й люди з різних куточків країни робили свій благодійний внесок, аби врятувати життя 5-місячного малюка. Багато людей писали до редакції  та переймалися долею маленького хлопчика. Від імені мами врятованого малюка Ольги Кукало та її сім’ї , а також від редакції “Коростишівське радіо” дякую, що Ви не залишаєтеся осторонь чужого горя.

І сьогоднішній дзвінок  мами малюка, яка вже пів року перебуває разом з сином в Італії на післяопераційній реабілітації,  впевнена, знову не зможе залишити вас байдужими :

“Кожна його сльозинка розриває моє серце! 5 місяців тому ви допомогли нам врятувати Сашуню і зараз нам потрібна ваша підтримка знову. Допоможіть, нам немає більше до кого звернутися. Ви наша надія і опора, без вас ми не справимося.

Благаю, допоможіть не залишайте нас у біді. Молю Бога про одне, щоб його печіночка працювала, щоб йому було не боляче! Більше моє серце не витримає таких випробувань!

Я ледь стримую сльози, згадуючи про те, як Саша ще на той час , помирав на руках, а я не могла нічим йому допомогти. Роздутий до непомірних розмірів його животик, сивіюче від нестерпного болю волоссячко, відчайдушний, майже беззвучний, від безсилля крик – таким мій синочок був зовсім недавно. Зараз, дивлячись на усміхненого малюка, більше навіть уявити не хочеться повторення того морального та фізичного болю.

Протягом останніх кількох місяців Сашуня радував нас гарними новинами. Він набирав вагу, навчався новому, розвивався. Здавалося, ось він – щасливий підсумок. Але, на жаль, трансплантація і адаптація організму до нового органу, не завжди йде гладко. Сашин організм почав частково “відкидати” пересаджену печінку, тому лікарям необхідно було терміново почати коригувати медикаментозну терапію, щоб уникнути повного відторгнення. ⠀ Чому так відбувається – незрозуміло. Поки лікарі припускають, що причиною міг стати якийсь прихований вірус, але це ще треба з’ясувати. Зараз аналізи почали поліпшуватися, але перебувати нам з Сашою необхідно при клініці в Італії ще мінімум місяць.

Частину препаратів, спеціальне харчування та засоби догляду я купую самостійно. Кошти, які були зібрані раніше, вже повністю закінчилися. Це означає, що ваша допомога, знову життєво необхідна для нас. Будь ласка, нам потрібна ваша допомога. Не залишайте нас в біді! Будемо дуже вдячні за допомогу. ” 

⠀Прошу максимальної активності від кожного, хто читає цей пост.

Реквізити для допомоги маленькому коростишівському хлопчику:

Олександр Кукало; 11 міс. Діагноз: Біліарная атрезія (проведена трансплантація печінки) Збір на препарати і засоби догляду.

Мама Ольга Кукало:

Приват банк 4731 1856 2097 7899

Моно банк 5375 4141 2740 8309

Райффайзен банк 4149 5001 4600 4265

 

Чужої біди не буває! Допоможіть врятувати життя дитини!

 

 

Підписуйся на наш YouTube-канал: Коростишівське радіо

та групу в Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо

Дякуємо, що Ви з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *