У Житомирі будується сміттєпереробний завод

На минулому тижні відбулася презентація проєкту та закладання капсули будівництва сміттєпереробного заводу в місті Житомир. 

За словами першої заступниці голови Житомирської ОДА Наталії Остапченко, реалізація цього проєкту це інвестиція у майбутнє. Саме таке сучасне підприємство з поглибленої переробки сміття дозволить вирішити одну з найголовніших екологічних проблем, пов’язаних із накопиченням твердих побутових відходів.

У Житомирській області щорічно утворюється біля 400 тис. тонн відходів, з яких 75 тис. тонн – у місті Житомир. Планується, що сміттєпереробний завод зможе переробляти весь обсяг сміття, що зараз утворюється в обласному центрі, а можливо навіть і більше.

Крім того, частину продукції переробки планується використовувати як паливо для нових котелень, що будуються зараз у Житомирі.

Важливо, що хорватська компанія «Tehnix», яка займатиметься будівництвом, є флагманом у сфері виробництва типових заводів із переробки твердих побутових відходів.

Перша заступниця голови ОДА також зазначила, що Житомирщина одна з перших в Україні планує перейти до такого комплексного вирішення проблеми використання твердих побутових відходів.

Підписуйся на наш YouTube-канал: Коростишівське радіо

та групу в Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо

Дякуємо, що Ви з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *