У Віленьці проводжали рекрута усім селом. ВІДЕО

У суботу, 3 жовтня, жителі села Віленька  Коростишівської територіальної громади влаштували місцевому призовнику  Андрію  Колосівському урочисті проводи, який у свої 18 років вирішив служити в лавах Збройних Сил України.

Проводжали усім селом. Цього теплого жовтневого дня провести хлопця разом з батьками зібралися рідні, хрещені батьки, родичі, друзі, односельці. До сільського Будинку культури, де грали музики, як то заведено, йшли з хлібом та рушником.

Завітав на проводи і заступник Коростишівського міського голови Володимир Мілюхін, щоб привітати молодого рекрута. Володимир Володимирович побажав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілим і здоровим повернутися додому. А також, звертаючись до батьків майбутнього солдата, зазначив, що батьківське слово має велику силу та, безумовно, їх підтримка буде допомагати сину, при проходженні військової служби.

Дана подія – завжди хвилююча і, водночас, урочиста мить: для призовника – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає хвилювання й почуття гордості за своїх синів, за те, що виростили їх достойними чоловіками.

Рішення піти служити до лав Збройних Сил України  Андрій Колосівський прийняв свідомо, щойно отримав повістку, розуміючи, що проходячи службу в армії він стає захисником своїх рідних, коханої дівчини та рідного села. Прикладом є його старший брат, який також відслужив кілька років тому.  Батьки: Анатолій Валентинович та Валентина Миколаївна не відмовляли сина, не шукали якихось відмовок від служби в армії, навпаки, напутніми словами підтримали сина, вчинок якого є прикладом для інших.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *