Вони прославляють Житомирщину: Артем Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу, Володимир Демчук – срібним призером

На фото: Артем Мельник, В’ячеслав Гопанчук, Володимир Демчук. Фото В’ячеслава Гопанчука

Представник Житомирської школи кікбоксингу 21-річний Артем Мельник завоював титул чемпіона світу з кікбоксингу WAKO на чемпіонаті світу з кікбоксингу. Ще один Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став срібним призером чемпіонату.

З 18 по 26 жовтня в Італійському місті Лідо-ді-Єзоло проходить світовий чемпіонат з кікбоксингу WAKO.

На високому рівні представили Житомирщину та посіли призові місця двоє спортсменів із області.

Артем Мельник здобув перемогу, подолавши представника з Норвегії. Володимир Демчук став срібним фіналістом чемпіонату.

Тренером призерів чемпіонату з Житомирської області є В’ячеслав Гопанчук – заслужений тренер України, який має 25 років тренерського стажу, представляє ЖДЮСШ «Авангард».

Загалом національна збірна виборола 27 особистих нагород та посіла 9-е місце у загальнокомандному заліку. Всього у чемпіонаті брали участь 50 національних збірних.

Під час чемпіонату також розігрувалися ліцензії на участь у Всесвітніх іграх – 2022, головному неолімпійському старті чотириріччя. Збірна України виборола майже всі можливі для країни ліцензії.