Інтерв’ю із срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу Анною Сезько з Коростишева. ВІДЕО

23 жовтня у місті Будва (Чорногорія) завершився Чемпіонат Європи серед молоді, в якому взяли участь 339 боксерів (вік до 18 років) з 38 країн. У фінальних двобоях взяли участь семеро українців, одною з яких стала спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Сезько з міста Коростишева.

У підсумку, українська команда завоювала 14 медалей – 3 золотих, 4 срібних і 7 бронзових. У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце. Серед яких, Анна Сезько стала срібною призеркою першості Європи.

Коростишівське радіо зустрілося з Анною Сезько та познайомилися з її тренером Віталієм Мельником. Про це у відеоінтерв’ю:

Нагадуємо, у 2020 році Анна Сезько виборола також срібло на Чемпіонаті Європи серед молоді у Чорногорії.

А також згадаймо, як Коростишівське радіо у 2019р. побувало в гостях у шестикратної чемпіонки світу .

Дякуємо, що Ви з нами: Коростишівське радіо