Урочистості у Коростишівській громаді до Дня місцевого самоврядування

З нагоди свята – Дня місцевого самоврядування, у Коростишівському місцевому Будинку культури  відбулися урочистості, де зібралися представники органів місцевого самоврядування усіх рівнів Коростишівської територіальної громади.

З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Іван Кохан та секретар міської ради Євгеній Защипас. Після чого, кращих із кращих представників місцевого самоврядування відзначили подяками Коростишівської міської ради та подяками від народного депутата України Тетяни Грищенко, за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, відданість справі, високий професіоналізм у вирішенні поставлених завдань.

Завітав на свято до Коростишівської громади і заступник начальника міжрегіонального управління Нацдерслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Володимир Бражевський, щоб відзначити Подякою заступника начальника відділу правової та кадрової роботи Коростишівської міської ради Оксану Зубро, за сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Після урочистостей відбувся святковий концерт.

День місцевого самоврядування – це свято і впевнений крок у відродження добрих традицій та цінностей громади, яка в усі часи об’єднувала та згуртовувала людей на добрі справи.

 

Дивіться трансляцію наживо ТУТ

Дивіться трансляцію наживо ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *