Про районну й державну субвенції та інші питання, прийняті на виконкомі

У понеділок, 13 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради, на якому розглянуто три питання.

При розгляді питання про внесення змін до загального та спеціального фонду бюджету Коростишівської міської територіальної громади на 2021 рік, заслухавши інформацію начальника фінансового управління міської ради Артема Якименка, виконкомом була прийнята  субвенція з  районного бюджету  в сумі 10000,00 грн,  на придбання автономної акустичної системи з мікрофоном для Стрижівського сільського Будинку культури та субвенція з державного бюджету в сумі 382540,00 грн, як грошову компенсацію дитині-сироті на придбання житла.

Також виконком вирішив здійснити перерозподіл асигнувань в межах річних показників загального та спеціального фондів бюджету Коростишівської міської територіальної громади.

Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради Ігоря Загарії, виконком вирішив передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Коростишівської міської ради без проведення аукціону.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *