Новий тариф від ТОВ «Житомиргаз Збут» допоміг споживачам зменшити витрати на газ у листопаді на 1,4 млн грн

Цього року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вперше запропонувало побутовим споживачам річний тариф з рівномірними щомісячними оплатами – «Твій газ Рівномірний платіж». Підписники цієї тарифної пропозиції у листопаді зменшили свої витрати на газ на 1,4 млн грн.

«Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрали 4145 клієнтів компанії. За його умовами, споживачі, незалежно від обсягів свого споживання блакитного палива, сплачують однакові суми щомісяця. Під час найбільш активного використання енергоресурсу – в опалювальний період – клієнти сплачують значно менше, ніж платили би за фактичне споживання. Цей тариф допомагає розвантажити сімейний бюджет та допомагає планувати свої витрати на комуналку», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Усі побутові споживачі мали можливість підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж» з травня до вересня цього року. Підписники тарифу вже відчувають його переваги. Наприклад, житель Андрушівки Іван Андрійчук скористався цією пропозицією ще в червні. Завдяки тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» Іван Миколайович має прогнозовані платежі за газ до 1 травня 2022 року. Щомісяця він сплачує фіксовану суму – 1800 грн. Зазвичай, його зимові рахунки за газ сягали 3 тис. грн і вище.

У середньому підписники тарифу зменшили у листопаді свої платежі за блакитне паливо на 600 грн. За прогнозом, у грудні, коли буде ще холодніше і енергоресурсу потребуватиметься більше, ці клієнти зменшать свої витрати на газ вже на 3 млн грн, або майже на 1 тис. грн кожен.

«Компанія завжди намагається запропонувати клієнтам вигідні пропозиції. Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» особливо зручний для споживачів із індивідуальним опаленням. Незважаючи на цінові антирекорди на енергетичних біржах Європи, ТОВ «Житомиргаз Збут» зафіксував ціну на газ на рівні 7,99 гривень за кубометр до травня 2022 року», – зазначила Олена Благодарська.

Після завершення дії тарифу буде розраховано різницю між об’ємом фактично спожитого газу та об’ємом газу, за який сплатив споживач. Фактичний об’єм спожитого газу буде визначений на підставі даних лічильників.

Якщо клієнт використає менше газу, ніж оплатив, надлишок коштів залишиться на особовому рахунку як переплата на майбутній період.

Якщо клієнт використає більше газу, ніж оплатив, то за цей обсяг газу потрібно буде доплатити за фіксованою в тарифі ціною – 7,99 грн за кубометр.

ТОВ «Житомиргаз Збут» й надалі працюватиме над тим, аби запропонувати своїм клієнтам вигідні та зручні пропозиції. Слідкуйте за новинами та акціями на сайті компанії https://ztgaszbut.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *