Чернівецька область допомагає біженцям, що знайшли прихисток у Коростишівській громаді. ВІДЕО

У нелегкий час спротиву України російській агресії, коли багато вимушених переселенців потребують підтримки та гуманітарної допомоги, є чимало людей, які сприймають чужі проблеми як свої. Вони роблять усе, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
За місяць війни тисячі людей з «гарячих» точок: з міста Києва, Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Бородянки, Сум, Миколаєва та інших міст, що змушені були покинути свої домівки, залишившись без одягу, житла, усіх соціальних потреб, знайшли прихисток у Коростишівській громаді.
Так, за сприяння першого заступника голови Чернівецької військової державної адміністрації Богдана Ковалюка, для цих людей, що опинились у складних життєвих обставинах через воєнні дії, сьогодні до Центру цивільного захисту населення Коростишівської міської ради була доставлена допомога від Чернівецького гуманітарного штабу «Олімпія», у вигляді продуктових наборів, ліків, одягу, постільних наборів, засобів гігієни тощо і навіть корму для тварин.
Висловлюємо слова щирої вдячності гуманітарному штабу «Олімпія» з міста Чернівці за надану допомогу для вимушених переселенців, які перебувають на території нашої громади.
Окремі слова вдячності першому заступнику голови Чернівецької ВДА Богдану Ковалюку та команді волонтерів за сприяння та координацію волонтерської допомоги.
Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.
Разом ми сильні! Разом ми переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *