Коростенці поділилися допомогою від ГО “Вітер надії та любові” з Коростишівською громадою

У війні України проти рашистських окупантів з українцями увесь світ, а ми один з одним, плечем до плеча тримаємо і фронт, і тил. Настав час, коли все змішалось, вирівнялось у одну потужну патріотично – силову лінію – лінію оборони. Не важлива реєстрація, професія, статус, вік, можливості. Важливо одне – небайдужість. Відомий польський письменник Бруно Ясенський висловився так: «Не бійтеся друзів – вони можуть лише зрадити, не бійтеся ворогів – вони можуть лише вбити вас, бійтеся байдужих, бо тільки з їхньої мовчазної згоди здійснюються зради та вбивства. Ми не байдужі, а тому вже місяць тримаємо удар, сила якого в рази переважає нас технічно і кількісно, але не перемагає морально, і це виявилось ключовим, щоб деморалізувати ворогів і успішно гнати їх з наших сіл і міст. Міста об’єднуються перед обличчям небезпеки, перед обличчям соціальних викликів.
Так на прохання про гуманітарну допомогу громаді Коростишева без вагань відгукнулись волонтери з ГО «Вітер надії та любові», які вже десятки років постачають гуманітарну допомогу Коростеню. Дослівно: “Звичайно, ми поділимось, всім зараз важко!” Коростишів + Коростень =🤝 👊💞
ГО «Вітер надії та любові» в партнерстві з міжнародною ініціативою iCare / Мені небайдуже – це друзі та партнери зі США, Норвегії, Бельгії надають допомогу продуктами харчування, медичними засобами, засобами гігієни, одягом тощо. Тож дякуємо щиро за НЕБАЙДУЖІСТЬ! Нехай добро повертається сторицею.
ВІДЕО ТУТ:
https://youtu.be/cqEsWWfiH1I

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *