Відбулася 27 (позачергова) сесія VIII скликання Коростишівської міської ради

У четвер, 23 червня відбулася 27 (позачергова) сесія восьмого скликання Коростишівської міської ради, на якій розглядалося більше сорока питань. Левова частина з яких – земельні питання:

– частина з них: щодо оформлення фізичними та юридичними особами правовстановлюючих документів на земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна, яке перебуває у них у власності;

-а також, відповідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» від 24.03.2022 року, на сесію  були винесені питання про надання дозволів фізичним, юридичним особам, аграріям дозвіл на розроблення відповідної документації. Проблема і складність питання виникала при прийнятті деяких рішень, оскільки на одну і ту ж саму ділянку було декілька претендентів.

Також були земельні питання щодо внесення змін у попередні рішення сесій.

Крім того, затвердили  звіт «Про виконання бюджету Коростишівської міської територіальної громади за І квартал 2022 року».

Затвердили Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради у новій редакції.

Затвердили звіти про виконання фінансових планів «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д. І.Потєхіна» Коростишівської міської ради.

А також було прийнято рішення про припинення юридичної особи, комунального підприємства «Коростишівська центральна районна аптека №1» Коростишівської міської ради, шляхом ліквідації.

Крім того, депутатами було відхилено рішення про припинення повноважень депутата Коростишівської міської ради.

Загалом депутати плідно опрацювали усі питання, які були винесені до порядку денного та 27 позачергову сесію восьмого скликання Коростишівської міської ради було закрито.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *