На часі НОВИНИ. 08.07.2022р.

Підпишись на ютуб-канал Коростишівське радіо

Комунальне підприємство «Міський ринок» повідомляє про укладання договорів оренди площ для здійснення торгівлі на ринку.

Шановні підприємці! Як відомо, згідно з рішеннями судів, у тому числі і Верховного суду України, територія колишнього «Кооперативного ринку» (м.Коростишів, вул. Шевченка, 40) остаточно повернута у власність Коростишівської міської територіальної громади. Саме тому подальша господарська діяльність ринку буде здійснюватися КП «Міський ринок» Коростишівської міської ради, а прибуток від оренди території буде надходити до місцевого бюджету.

Для продовження роботи в правовому полі приватним підприємцям, торговим організаціям необхідно укласти нові договори оренди з керівництвом КП «Міський ринок» (автоматичне подовження угод з попереднім орендодавцем неможливе).

Ставка орендної плати складає 3,04 грн. за 1 кв.м.

Термін укладання договорів оренди – до 15 серпня 2022 року.

В зв’язку з цим, необхідно подати заяви на укладення договору із КП «Міський ринок» Коростишівської міської ради за встановленою формою протягом липня місяця.

Контактна особа – Зозуля Микола Миколайович

тел. (096) 940-56-55, (095) 655-98-09

Важливо, що першочергове право на оформлення оренди на конкретній ділянці мають ті підприємці, які бажають продовжити торгівлю на раніше займаній площі!

Якщо ж на раніше займану площу до 15 серпня 2022 року не буде укладено договору оренди, то вона буде надана іншим претендентам на використання даної території. Водночас, технічні елементи (накриття, металеві конструкції) будуть демонтовані.

Саме тому, для забезпечення безперебійної роботи, просимо підприємців завчасно оформити необхідні договори оренди.

З повагою, адміністрація КП “Міський ринок” Коростишівської міської ради.

Зразок заяви також є на сайті Коростишівської міської ради та Коростишівське радіо.

2.З 18 до 22.07.2022 р. ФОП Листоферов А.А. буде проводити роботи із погодження меж земельної ділянки за адресою: м. Коростишів, вул. Шевченка, 40.

Прохання до суміжних землевласників та землекористувачів бути присутніми при виконанні вищезгаданих робіт.

Погодження меж земельної ділянки відбудеться у приміщенні Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, з 09:00 до 15:00 години.

Повідомляє Коростишівська міська рада

 

 

3.Позашкільний табір “KidsCamp” розпочав свою роботу

На базі Коростишівського Будинку дитячої творчості, спільно з міською станцією юних техніків, на основі програми «Успішний підліток 21 ст.», де наскрізною ниткою є профорієнтаційний напрям, 04 липня 2022 року розпочав свою роботу позашкільний табір «KidsCamp».

Мета позашкільного табору, в якому охоплено близко 100 дітей – розвиток та формування « SoftSkills» (м’яких навичок) для підтримки та адаптування дітей ВПО та відбудови України в майбутньому.

 

4.6 липня у Коростишівському педагогічному фаховому коледжі імені І.Я. Франка було проведено цікавий квест “БУТИ ВЧИТЕЛЕМ – ЦЕ КРУТО!” для дітей із позашкільного табору “KidsCamp”. Учні подорожували по 8 локаціях, на яких вони дізналися про секрети вчительської професії, були майстрами та ораторами, танцювали та співали, поповнили свої знання з англійської та української мов, грали у рольові ігри, відчували на собі важливість професії вчителя. На завершення учасники квесту створили асоціації до слова вчитель: любовь, воля, мрія, знання, Україна. Усі отримали позитивні емоції та насолоду від спілкування.

 

5.Моя мама лісівничка: У Коростишівському лісгоспі був проведений конкурс, в рамках проєкту «Ліси в жіночих руках»

 

За Ініціативи Всеукраїнської Громадської Організації Товариства Лісівників України, у співпраці з громадською організацією «Форза», в рамках проєкту  «Ліси в жіночих руках», серед учнівської молоді Житомирщини, до дня Матері, в ДП « Коростишівське Лісове Господарство» був проведений конкурс «Моя мама –лісівничка».

Метою заходу було привернути увагу суспільства до ролі та становища жінок, зайнятих у лісовому секторі України, через висвітлення їх образів дітьми;  підвищити повагу до жінок лісової галузі та визнання їх праці; покращити усвідомлення дітьми фахового призначення людей, розуміння поняття рівності, загалом, та гендерної рівності, зокрема.

Серед учасників були відзначені юні таланти Харитонівського шкільного лісництва:

 • -Вербівський Ярослав;
 • -Шелест Вероніка;
 • -Дзядевич Ірина;
 • -Вербівський Ігор;
 • -Навроцька Василина.

Діти отримали заохочувальну грошову винагороду для подальших творчих звершень. Читаючи творчість учасників, розумієш, наскільки щедрий наш край на таланти, наскільки підростаюче покоління свідоме, з правильним світоглядом. З такими дітьми ми можемо впевнено крокувати у майбутнє.

__________________________

 

6.У Коростишеві відбувся благодійний ярмарок “Майбутнє на долоні”

 

У вівторок, 28 червня, у Коростишеві відбувся благодійний ярмарок “Майбутнє на долоні”, організований Майстернею свят Creatif, з метою підтримати ЗСУ.

“Попри усі перешкоди, тривоги, невтішні новини, ярмарок “Майбутнє на долоні” все ж відбувся, – ділиться своїми враженнями організаторка ярмарку Наталія Клименко.

Мету благодійного ярмарку підтримали й взяли участь: гурт MATE, скрипальки VI ART, ведучий Дмитро Сліпаченко та ді-джей Ромео. Окрему подяку організатори виносять  кафе “Хутор Citi” та усім майстрам,  чиїми невтомними руками було створено величезне розмаїття виробів для ярмарку.

Вирувала атмосфера єдності та патріотичного піднесення.

Зібрані кошти на ярмарку, біля 28 тис грн (не враховуючи кошти партнерами організаторів), були передані для придбання необхідного для наших захисників.

РАЗОМ МИ СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

7.Пироги для ЗСУ: Благодійний майстер-клас від Олега Ковальчука, учасника телешоу “Майстер ШЕФ”.

У неділю, 03 липня, у Коростишеві відбувся благодійний майстер-клас для дітей з учасником телевізійного шоу 6 сезону “Майстер Шеф” Олегом Ковальчуком, нашим земляком, організований активними містянами та Юлією Качанюк, з метою підтримати ЗСУ.

Діти своїми ручками приготували пиріжки, які були безпосередньо були передані разом із зібраними коштами для наших захисників, а також взяли участь у майстер-класі із коктельного мистецтва від бармена Михайла  Ігнатенка.

Все це благодійне дійство проводилося у приміщенні ТРЦ “АГАТ”, за сприяння власниці закладу Галини Тарасюк.

______________________________-

8.У Коростишеві дванадцятирічний хлопчик продає лавандові букетики, а дівчатка з села Стрижівка організували продаж патріотичних браслетів на підтримку ЗСУ.

Замість того, щоб радіти літнім канікулам і по-дитячому веселитися.

Михайлик Білобровець, який навчається у Ліцеї №5 ім. Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради вирішив не залишатися осторонь та долучитися до волонтерської справи по збору коштів для ЗСУ.

На території  міського ринку у Коростишеві перехожі не могли пройти повз цього привітного хлопчика  з корзиною лавандових букетиків, зібраних власноруч, з написом: “На ЗСУ”, з патріотичним прапором і червоною калиною.

А дві подружки з села Стрижівка Коростишівської громади – Настя Захарчук та Альона Дзядевич, теж організували продаж патріотичних браслетів, з метою збору коштів для ЗСУ.

На коробці з виробами напис: “Кошти для ЗСУ”, з доповненням “Продаж 100% на ЗСУ” з партіотичними прапорами та сердечком.

Коли до такої благодійної справи долучаються й діти,  це – найкращий приклад об’єднаності та незламності українського народу.

РАЗОМ МИ СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Маємо переможців найпочесного конкурсу України!

Учениця Коростишівської дитячої художньої школи Софія Савчук нагороджена Дипломом “Лауреат 1 премії” у Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв «Країна кобзаря», який відбувся за підтримки міжнародного радіо  «radio sfera music», асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Назва твору:

 1. «Очікування перемоги»;
 2. «Село на нашій Україні – неначе писанка, село»;
 3. «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

А також викладач Коростишівської дитячої художньої школи Юлія Шинкаренко отримала Подяку, за високу професійну майстерність, збереження культурної спадщини, підтримку та духовне збагачення підростаючого покоління, а також особистий вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей та молоді.

_____________________-

 

9.До уваги громадян! Надання адміністративних послуг Коростишівським відділом УДМС призупинено!

 

Прийом документів для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється у наступних підрозділах УДМС у Житомирській області за адресами:

 • Управління ДМС у Житомирській області– м. Житомир, вул. Чуднівська,105;
 • Богунський відділ– м. Житомир, вул. Театральна, 17/20;
 • Житомирський відділ– м. Житомир, вул. Грушевського, 75/114;
 • Бердичівський відділ– м. Бердичів, вул. Героїв України, 67;
 • Коростенський відділ– м. Коростень, вул. Коротуна, 1;
 • Новоград-Волинський відділ– м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 15;
 • Чуднівський сектор– м. Чуднів, Героїв Майдану, 125.

Звертаємо увагу: оформити документи можна не лише у межах області!

Надання послуг здійснюється за місцем звернення (незалежно від місця реєстрації):

 • у підрозділах ДМС України;
 • центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП);
 • центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Видача готових документів здійснюється за адресою: м. Житомир, вул. Грушевського, 75/114 (  Житомирський відділ у м. Житомирі УДМС у Житомирській області).

Перевірити стан оформлення документів можна за допомогою електронного сервісу на офіційному сайті ДМС – https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Телефон для довідок: +38 068 160 02 74

Управління ДМС у Житомирській області

 

10.Як батькам убезпечити дітей від онлайн-небезпеки – рекомендації кіберполіції

Кіберпростір – ще один фронт ведення війни, де ворог підло та підступно атакує наших громадян. Найбільш уразливими є діти та підлітки, адже вони багато часу проводять в мережі, а тому й ризик зустріти небезпеку зростає.

Як убезпечити своїх дітей від злочинів у віртуальному просторі:

навчіть дитину ставитися скептично до нових знайомств у соцмережах. Особливо в умовах війни, коли ворог може використовувати чужі фото та представлятися будь-ким, переслідуючи власні інтереси;

пояснюйте про важливість збереження особистих даних у секреті. Насамперед це стосується адреси, місця перебування, номеру мобільного телефону, банківських даних батьків. Якщо хтось запитує дітей таку інформацію – навчіть повідомляти про це вам;

вчіть дітей не переходити за сумнівними посиланнями, це стосується не лише посилань у соцмережах чи пошті, за рекламою у різних іграх та додатках також може ховатися «вірус» або фішинг;

навчіть дитину розумно ставитися до повідомлень про надання допомоги та отримувати інформацію лише з офіційних джерел;

поширена небезпека – створення інтимних фотографій. Зловмисники часто маніпулюють та зловживають довірою дітей, вимагаючи відверті світлини. Найчастіше погрожують оприлюднити інтимні матеріали та в подальшому у такий спосіб шантажують неповнолітніх для реалізації інших злочинних намірів. Дорослі мають пояснювати дітям про можливі наслідки такого «спілкування»;

можливість легко підзаробити або виконати певне завдання у форматі гри, як от зробити фото різних об’єктів чи нанести «малюнок» на асфальті, – окупанти використовують різні засоби для ведення війни. Розкажіть дитині про небезпеку таких пропозицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *