Вони завжди дбають про майбутнє своєї країни

Кожне посаджене, дбайливо вирощене та збережене  дерево –  цінний вклад у зелену скарбницю нашого краю, дарунок майбутнім поколінням, справжня ціна якого визначається через десятки років. Адже, ліс – це частина нашого життя, фактор, який відчутно впливає на екологічний стан навколишнього середовища і на наше здоров’я.
Так у суботу, 10 квітня  активісти Коростишівської Громадської організації  учасників та ветеранів  АТО “Патріот” та працівники ДП “Коростишівський лісгосп АПК”, традиційно, зібралися разом для відтворення молодого лісу, долучившись до загальноукраїнської акції.
Гарний весняний день та свіже лісове повітря неабияк сприяли гарному настрою не тільки дорослих, а й дітей, що залюбки долучилися до благородної та корисної справи. Під час роботи та відпочинку, позитивного настрою присутнім  додавало  почуття гордості, що він долучився до благородної справи – створення нових лісів майбутнього.
На зображенні може бути: просто неба
Про це повідомила Олена Целіна на сторінці ГО “Патріот”:
“Традиційно, серед активістів, які беруть участь у таких заходах, є сім’ї з дітьми. Цьогоріч це Бубони, Путято, Павленки, Шестак. Саме так прищеплюється дітям любов до природи, розуміння прекрасного і причетності до створення умов свого комфортного майбутнього.
30 патріотів і членів їх сімей, добродіїв, що доєднались, під керівництвом головного лісничого Заблоцького О. О., інженера лісових культур Марченко С.С., інженера охорони та захисту лісу Шеремет Р. Г. лісничого Старосілецького лісництва Повара В. К., старших майстрів лісу Байби О. С., Опанасюка Б. В., Ковальчука А.М., помічника лісничого Байби І. Л.,висадили саджанці берези та сосни.
Після плідної праці на свіжому повітрі, обід був неймовірно смачним!!
За стіл сідали втомлені, але щасливі, поєднавши корисну справу з відмінним відпочинком.
Дерево вже посаджено і не одне!!!”
На зображенні може бути: природа та дерево
Фото з архіву ГО “Патріот”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *