Особливості роботи пресслужб правоохоронних органів у Житомирській області

Щоденно пресслужби тримають зв’язок з громадськістю, забезпечуючи достовірною інформацією про діяльність державного апарату. Особливої уваги потребує інформація про діяльність правоохоронних органів. Адже, саме вони слідкують за безпекою кожного громадянина, що є дуже значимим. Працюють задля того, щоб кожен міг почувати себе максимально комфортно та спокійно будь-де, тому їх робота має висвітлюватись своєчасно та правдиво.

Керівники пресслужб правильно вибудовують та структурують внутрішні зв’язки у підрозділі, а також зв’язки з громадою. Від повідомлень, які публікуються, створюється загальна картина роботи прес-центру, а в особливості, самих правоохоронних органів. Кожна частина роботи формує загальне ставлення до органів серед населення. Адже, читачі, під впливом негативу чи позитиву, створюють «хвилю», яка спонукає до того чи іншого  масового емоціонального стану.

Головні прес-центри правоохоронних органів Житомирського регіону знаходяться у місті Житомир (прес-служби Головного управління Національної поліції, прокуратури та інші). Тому, відповідно, їм підпорядковуються усі районні центри Житомирської області (Коростишів, Малин, Бердичів, Коростень та ін.). У кожному районі є відповідальна особа, яка займається інформуванням жителів міста, дії якої координуються керівником прес-служби ГУНП. Таким чином, завдяки службовцям районних відділів зв’язків з громадськістю, вдається створити найкращий рівень комунікації з населенням області в цілому. Адже, процес висвітлення інформації, виконується максимально оперативно, що відіграє важливу роль, як для правоохоронних органів, так і для самих громадян.

Підготував: Назарій ВЛАСЮК

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *