Великодні прикраси своїми руками

Зараз популярним став тематичний святковий декор. Ви можете створити Великодні прикраси для свого дому самі. Для цього запасіться натхненням і виділіть час для підбору матеріалів.

Перший виріб, котрий ви можете зробити  – це Великодній вінок. За основу беремо свіжі гілки верби. Плетемо з них  вінок. Після цього треба щільно обмотати його бавовняною тканиною для того, щоб він при висиханні не деформувався, і підвісити у добре провітрюваному місці. Наступним кроком буде підбір декору. Пропоную використовувати не більше трьох кольорів, які між собою мають гарно поєднуватися. Клеїти варто на клейовий пістолет тому, що інший клей може відповідати від свіжої верби.

На основу прикладайте елементи так, щоб вам сподобалося і тільки тоді  приступайте до приклеювання. Визначаємо верх вінка і прив’язуємо туди мотузок чи стрічку.  Можна декорувати повністю виріб, а можна найбільше декору додати вниз. Варто починати з приклеювання найбільших елементів. Навколо них використовувати менші за розміром і в самому кінці ми клеїмо найдрібніші деталі.

Наступним можна задекорувати Великодній ліхтарик. Для цього нам потрібен звичайний ліхтар білого кольору, який варто відтінити за допомогою акрилових фарб і губки. Далі декоруємо на свій смак. Принцип роботи аналогічний: прикладаємо і приклеюємо спочатку більший елемент, потім менший. Можна залишити місце для свічки, а можна декор зробити навіть всередині.

Третій виріб можуть виготовити навіть найменші діти.  Для цього вам потрібна основа – корзинка із лози, яку промокуючими рухами ми відтіняємо акриловою фарбою. Також запасіться листом А4 фетру зеленого кольору, клейовим пістолетом, пінопластовими чи платиковими яйцями, курчатами, зеленню, штучними квітами тощо. По периметру викладіть траву із фетру. Всередину вкладіть дно, яке попередньо можете «підняти» за допомогою декількох коробочок від сірників. Для гнізда вам потрібен шнур. Викладіть в гніздо яйця, поруч приклейте курчат, заповніть простір листям та зеленню.

Останній виріб дуже полюбляють діти. Це пара кроликів. Заготовки із фанери пофарбувати, край фігур відтінити іншим кольором. На шию приклеїти контрастний декор. Пара готова)

Таким чином можна виготовити в одній стилістиці чотири вироби, які будуть між собою гармонійно поєднуватися і будь прикрашати вашу оселю і не залишить байдужими ні одного в гостя вашого дому! Успіхів Вам і натхнення!

 Надіслала Alina Mysyura з міста Коростишів

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

 

Немає опису.

Немає опису.

Дякуємо, що Ви з нами: https://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *