Коростишівські фахівці соцзахисту – учасники фахової секції АМУ

Фахівці соцзахисту 6 громад Житомирщини взяли  участь у фаховій секції АМУ.

Відбулося установче засідання оновленої фахової мережі Асоціації міст України з питань соціального захисту та соціального забезпечення. Учасники – 220 представників органів місцевого самоврядування: заступники голів та керівники органів соціального захисту населення. Житомирщину у фаховій секції представляють фахівці Баранівської, Бердичівської, Житомирської, Коростишівської міських рад та Станишівської і Ярунської сільських рад.

Захід відбувся в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю». Фасилітатором засідання виступив експерт з питань соціального захисту та соціального забезпечення Асоціації міст України Назар Миколюк. До обговорення актуальних питань у сфері соціального захисту було запрошено Заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка.1muzychenko.jpg

Експерт АМУ Назар Миколюк привітав учасників та зазначив, що метою створення мережі є набуття фахівцями органів місцевого самоврядування нових знань та практичних навичок для розвитку сфери соціальних послуг на базовому рівні та надання якісних послуг населенню. У рамках роботи мережі будуть напрацьовуватися питання для обговорення з органами державної влади з метою формування місцевої політики та вирішення актуальних питань в роботі органів місцевого самоврядування.

Учасники секції розглянули окремі проблемні питання сфери соціального захисту та соціального забезпечення:

  • фінансування пільгового проїзду,
  • організація надання соціальних послуг на рівні громади та виплата компенсації за догляд,
  • вирішення проблеми із судовими позовами щодо виплати допомоги ветеранам війни до 5 травня,
  • способи виконання органом місцевого самоврядування окремих повноважень в контексті збереження найкращих інтересів громад.

Під час установчої зустрічі учасники фахової мережі активно ділилися досвідом та напрацювали пропозиції щодо тематики наступних засідань фахової мережі:

«Дуже корисний захід. Дякуємо Віталій Музиченко та Nazar Mykoliuk за практичну допомогу. Просимо продовжувати, бо питань в нашій непростій сфері масса, тим більше в час реформ та реформацій», – зауважила директор департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *