Судовий процес по справі Харитонівського жителя продовжується

Страшна подія,  яка викликала значний резонанс серед місцевих жителів, що сталася у лютому цього року в селі Харитонівка, сколихнула Житомирщину та привернула увагу всіх українців.

У четвер, 3 червня, біля Коростишівського районного суду знову зібралися місцеві, столичні та обласні зоозахисники.  Суд продовжував розгляд резонансної справи за фактом умисного особливо жорстокого поводження із собаками, що призвело до їх загибелі, скоєне  жителем Харитонівка.

Справу, що розглядалася  20 травня, було відкладено до 3 червня. Тоді ж суд узяв під варту чоловіка, якого обвинувачують у жорстокому поводженні з тваринами.  За інформацією Коростишівського районного суду, під час розгляду справи та заявленого прокурором клопотання, з огляду на конкретні обставини кримінального провадження та особу обвинуваченого, враховуючи особисте ставлення обвинуваченого до вчиненого кримінального правопорушення та до порушення ним умов цілодобового домашнього арешту, враховуючи достатню резонансність вчиненого злочину та думку громадськості, суд обрав обвинуваченому запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На судовому засіданні заслухали трьох свідків.

Зоозахисники, що зібралися під стінами суду, чекаючи справедливого рішення, мали змогу спостерігати за ходом судового засідання через онлайн трансляцію, яка проходила на інтернет-платформі  КП «Коростишівське радіо», за клопотанням голови Коростишівської ГО «Права тварин» Олени Мартинюк, яка також виступала, як свідок.

Судове засідання відклали до 10 червня, у ході якого заслухають інших свідків у справі.

Увага 18+!! Пряма трансляція за посиланням: https://www.facebook.com/100031735535687/videos/472419020492612/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *