Програма “Зелена країна” – це спільна праця для нащадків.

В рамках програми Президента України «Зелена країна», у Житомирській області триває активна фаза Всеукраїнської акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом». Так, 18 жовтня на Житомирщині посадили мільйон дерев.

Пліч-о-пліч з коростишівськими лісівниками дерева садили народні депутати, депутати обласної ради та представники територіальних громад.

Цього дня у ДП «Коростишівське ЛГ» до відновлення лісу долучився народний депутат України Анатолій Остапенко та депутат Житомирської обласної ради Валентина Донець.

У спільній справі з озеленення нашого краю також  взяли участь секретар Коростишіської міської ради Євгеній Защипас, Старосілецький сільський голова Олег Куцаківський, Харитонівський сільський голова Зінаїда Зубленко та провідний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання управління ЦНАП Коростишівської міської ради Ірина Приборецька. Разом з директором Коростишівського лісгоспу  Валентином Ейсмонтом, головним лісничим Леонідом Костюком та працівниками лісгоспу усі садили майбутні дерева.

Акція, вкотре, демонструє свою масштабність. Садили дерева по всім лісництвам ДП «Коростишівське ЛГ».  Гуртом заліснили 7 гектарів та посадили 47600 сіянців, з яких 35200 шт – хвойні породи, 12400 шт – листяні.

“Звичайно, акція «Створюємо ліси разом» триватиме до кінця листопада. І вона дає можливість кожному не тіьки оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легенів нашої планети”, – зазначив  Валентин Ейсмонт.

Так, дійсно, це чудовий приклад того, як спільна справа озеленення країни єднає українців. Це праця для нащадків, яка направлена в далеке майбутнє.

Дякуємо, що Ви з нами: Коростишівське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *